איך להסוות קישור אפיליאייט כדי שפייסבוק לא יחסום אותו

איך להסוות קישור אפיליאייט כדי שפייסבוק לא יחסום אותו

היי, כאן משה פרקש ואני רוצה לענות על אחת השאלות (או הבעיות) שעולות לא פעם. הרבה פעמים כשאנחנו מפרסמים קישור אפיליאייט, פייסבוק לא מאשרים לנו את הפרסום, לא בתגובה “אורגנית” ולא בפרסום ממומן.

ישנן שתי סיבות לכך שקישורי אפיליאייט נחסמים:

  1. פייסבוק לא אוהב אפיליאייט ואנשים שמפרסמים את ההצעות.
  2. פייסבוק מזהה לינק שאנשים מפרסמים אותו במקומות שונים בצורת “ספאם” ואז מסמן את הקישור הסופי ככזה (כלומר, הוא מזהה לא שלחנו את הגולשים ומסמן את היעד כספאם).

ברגע שיש לנו מוצר שאנו באים לקדם ופייסבוק חוסמים אותו זה לא אומר שהמוצר לא טוב, זה אומר שהיו אנשים ששיווקו את המוצר בצורה לא טובה ובגללם פייסבוק החליט לחסום את הקישור ויש שתי דרכים לעבור על זה.

הדרך הפשוטה ליצור קישור אפיליאייט מסווה

לרוב זו תהיה הדרך המתאימה כיוון שקל לבצע אותו. ראשית עלינו ללכת אל קליקבנק ואז למוצר שלנו ולקישור שקיבלנו. עלינו לבחור את הקישור העליון. זהו הקישור המסווה של קליקבנק ואם בעבר אפשר היה להעתיק אותו ורק לשנות את הסיומת כדי שלא אקבל עמלה, היום זה מורכב הרבה יותר. אנחנו צריכים להעתיק את הקישור העליון שמופיע לנו כקישור אפיליאייט.

לאחר שיש לנו את הקישור, נשמור אותו בצד ולאחר מכן נלך לבנות בלוג באתר “Blogger”. ברגע שיש לנו חשבון gmail אין אפילו כל צורך בתהליך הרשמה. לאחר מכן יהיה עלינו לפתוח בלוג (תהליך שאורך דקות ספורות).

אין צורך לבנות בלוג מעוצב, הוא נועד רק כדי לעזור לנו להסוות את הקישור שלנו. לאחר שיש לנו בלוג חדש, נפתח פרסום חדש ולמעשה נכתוב את הרשומה הראשונה בבלוג.

ברשומת הבלוג יש לנו אפשרות לכתוב טקסט ויש לנו אפשרות לעבור אל html וזו האופציה שאנחנו צריכים לבחור בה. אנו צריכים למחוק את כל מה שיש בדף הקיים ולהעתיק אליו את הקישור ששמרנו מראש.

הדבר הבא שאנחנו צריכים לעשות הוא להעתיק קוד הסוואת קישורים (לחצו על הקישור לקבל את הקוד). את הקוד יש להעתיק אותו לבלוג. הקוד נראה כך:

<meta http-equiv=”refresh” content=”0; URL='[הכנס כאן קישור שותף ומחק את הסוגריים]'” />

אל תוך הסוגריים אנחנו צריכים להעתיק את קישור השותף שלנו ולמחוק את הקוד שכתבנו בשורה הראשונה.

לאחר מכן, עלינו לבחור כותרת לפוסט שלנו ולאחר מכן ללחוץ על “פרסם”. כך יש לנו בעצם קישור שעובר דרך הבלוג שלנו. לאחר שנפרסם יש לנו כתובת אתר וכתובת זו היא הקישור שותף שלנו.

זהו לא פתרון אידאלי כיוון שהוא עובר דרך אתר נוסף וההעלאה שלו יכולה לקחת כמה שניות נוספות, אבל, זו הדרך לפרסם קישור אפיליאייט בלי שפייסבוק תחסום אותנו ותמנע מאתנו לפרסם.

לאחר שיש לנו כתובת עם הקישור שלנו אנחנו יכולים לקצר אותה לכתובת יפה יותר ואנחנו יכולים להתחיל לפרסם את הקישור שלנו ולהגדיל את הסיכוי שפייסבוק תאשר את הפרסום.

אציין כי זו לא הדרך הכי יפה ויש דרך נוספת אבל, זו דרך מעולה לתחילת הדרך בתחום שיווק שותפים והיא מאפשרת לנו להתחיל לפרסם את ההצעות שלנו.

 

עזרתי לך? יש לך שאלות על שיווק שותפים? הערות בתור אפיליאייט? זה הזמן להגיב לי למטה.

פייסבוק
וואטסאפ
לינקדין
אימייל

הגיע הזמן ליישם את כל מה שלמדת?

הכנתי הדרכה בחינם שמראה צעד אחר צעד איך התחלתי מאפס לצאת מהלופ של שכר מינימום ולהשתמש באינטרנט כדי להתפרנס באינטרנט תוך כדי טיול בעולם