5 סיבות טובות להיכנס לתחום אפיליאייט מרקטינג

החיפוש אחר עבודה מהבית, עבודה נוספת ופתיחת עסק ללא השקעה גדולה, מוביל רבים לברר על אפיליאייט מרקטינג. הרעיון העומד מאחורי עסק מסוג זה הוא פשוט. ישנם שלל בעלי עסקים ומוצרים אשר רוצים להגיע לקהל רחב, אך אין להם אפשרות לעשות זאת: חלק לא יכולים לעשות זאת כיוון שאינם מבינים מספיק בעולם הדיגיטלי, חלק חסרי משאבים (של זמן או של כסף).

מבחינתך, אם התחלת כבר לחקור על הנושא, בוודאי כבר שמעת על שיווק שותפים או אפיליאייט. עתה, אם יש לך ספק מדוע כדאי לשקול להיכנס לתחום, הכתבה הזו נכתבה עבורך ותיתן לך חמש סיבות להיכנס לתחום:

סיבה ראשונה – העולם הוא דיגיטלי

העולם הוא דיגיטלי ועבודות רבות עוברות לרשת. אפשר לראות כי בשני העשורים האחרונים ישנם מקצועות שממש הלכו לאיבוד ולעומתם ישנם מקצועות חדשים, שלא היו קיימים בעבר. בחינת הזדמנויות היא טבעית היום ממש כמו לגלוש ברשת.

ניצול הקדמה והאפשרויות העומדות לפנייך הוא פעולה שעלייך לבצע אם יש לך שאיפות גבוהות. מכאן, אפשר להבין כי אין כל סיבה שלא לפחות לבדוק את האפשרויות השונות הקיימות היום. בנוסף לסיבה זו ישנן עוד (לפחות) ארבע סיבות להיכנס לתחום של אפיליאייט מרקטינג.

סיבה שנייה – אפיליאייט מרקטינג מאפשר לך להרוויח במעט השקעה

חשוב לציין ואני מציע שתחזור לפסקה זו שוב ושוב, עסק של אפיליאייט הוא עסק רציני ואין שום סיכוי להרוויח כסף מישיבה מול המחשב. אם במקרה הגעת לכאן כדי לשמוע איך אפשר להגשים את כל החלומות ללא השקעה, של כסף או זמן (ולמעשה שניהם), אאכזב אותך, אבל…

עסק של שיווק שותפים לא דורש השקעה גבוהה. אפשר לפתוח את העסק תוך כדי עיסוק אחר ואפשר לבנות על השקעה נמוכה של כספים (במקרה שלא דחוף לך להרוויח בטווח הקצר, עומדת לרשותך גם אפשרות להשקיע זמן בלבד). בהשוואה לרוב ההזדמנויות העסקיות, מדובר על עסק אשר מאפשר לך לצאת לדרך בתקציב שלך ועם מספר שעות עבודה שבועיות.

סיבה שלישית – אפשר ללמוד את התחום מכל מקום

אפשרות אחת אשר עומדת לרשותך היא פשוט לקפוץ למים ולהתחיל לעשות ניסוי וטעייה. ייתכן שהדבר יניב לך תוצאות, אך הגיוני יותר שיהיה לך רצון ללמוד על התחום לפני הקפיצה למים. כאן באתר מחכות לך הדרכות רבות, ללא כל עלות וכן קורס שיווק שותפים מסודר בעלות סבירה.

באפשרותך ללמוד על התחום של אפיליאייט מרקטינג מהמחשב. אין צורך להתקבל למוסד אקדמי, אין צורך להתחייב לשעות לימוד. הלימוד הטוב ביותר נמצא מולך, על מסך המחשב (או המכשיר הנייד) וכל שעלייך לעשות הוא לצלול ולהתחיל ברגע שנראה לך שיש לך כבר מספיק ידע כדי לצאת לדרך.

סיבה רביעית – הזדמנויות מעניינות

אפיליאייט מרקטינג זו שיטה. מצד אחד ישנו בעל מוצר או שירות ומצד שני יש אותך. משווק (או משווקת) בעל עניין לקדם את המוצר או השירות ולהרוויח ממכירות. כאן יש לך הזדמנות לעסוק בתחום שמעניין אותך ושלא היה לך סיכוי להתחיל להתעסק בו בשום צורה אחרת.

למשל, אם אחת האהבות שלך היא לכלבים, באפשרותך לשווק קורס אילוף כלבים ושלל מוצרים ולהרוויח כסף מכל מכירה. אין כל צורך להיות מאלף בעצמך, יש כבר מאלפים שעשו עבודה טובה, הוציאו ספרים וקורסים והם ישמחו מאד שיהיה גורם אחר שיווק את המוצרים ולתת בתמורה עמלה הוגנת.

סיבה חמישית – תמיכה מטורפת

תחרות בין עסקים היא דבר בריא אבל לא פעם היא יכולה להוביל ללחץ. רוב העסקים עובדים בצורה עצמאית לחלוטין ובמינימום שיתוף פעולה. במקרה של אפיליאייט מרקטינג אפשר למצוא קהילה רחבה, תומכת, משתפת ועוזרת. זהו כלי מטורף שמקדם בעלי עסקים רבים. לא מדובר בקהילה שבאה להרוויח כסף אחד מהשני אלא בקהילה לומדת.

רוב האנשים לא חושבים מי יתמוך בהם ביום שהם יקימו עסק ולאחר שהם מוצאים עצמם עם שאלות, מתחילים תשלומים שונים, שבאים לידי ביטוי באופן ישיר ליועצים או באופן עקיף בטעויות יקרות. במקרה של שיווק שותפים אפשר לראות כי בישראל (ולא רק) ישנם רבים שנותנים מעצמם, משתפים מהניסיון ושישנו מקום לשאול שאלות.

הסיבה לכך שעסק זה שונה מאחרים ברמת התחרות היא שכל אחד מחליט לשווק נישה ומוצר משלו. זאת בניגוד למצב בו עסקים רבים נלחמים בדיוק על אותם לקוחות ולא מוכנים לחלוק מהידע שלהם ובוודאי שלא לעזור.

לסיכום,

לא ממש חסרות סיבות להתחיל לעסוק בתחום של אפיליאייט מרקטינג. עכשיו, לאחר שברור כי התחום מסקרן אותך, עלייך לשאול את עצמך מה חסר לך. מה צריך לקרות עד שתיקח את הצעד הראשון שלך.

כאן באתר מחכות לך שפע של הדרכות שייתכן ויוכלו לעזור לך. באפשרותך להצטרף לקורס מסודר כדי ללמוד את התחום וכמובן, יש לך הזדמנות להתחיל לעסוק בתחום, לפתח את עצמך ואת הנישה שלך ולהתחיל ליהנות מהדרך והרווחים.

 

אהבת? יש לך שאלות? זה הזמן לכתוב בתגובות ?

פייסבוק
וואטסאפ
לינקדין
אימייל

הגיע הזמן ליישם את כל מה שלמדת?

הכנתי הדרכה בחינם שמראה צעד אחר צעד איך התחלתי מאפס לצאת מהלופ של שכר מינימום ולהשתמש באינטרנט כדי להתפרנס באינטרנט תוך כדי טיול בעולם