שיווק שותפים למתחילים – הסוד להצלחה בשנת 2018

יש רק דרך אחת להצליח בשיווק שותפים – לצאת לדרך. זה אולי מעצבן לשמוע ובטח שכאן באתר אפשר למצוא עוד שלל הדרכות עבור שיווק שותפים למתחילים. אבל, בסופו של דבר, אפשר להשקיע ימים, לילות ושעות רבות בלימוד כאשר הלימוד הטוב ביותר הוא לצאת לדרך וממש עוד רגע אסביר לך מדוע.

מה גורם לרוב האנשים לוותר על שיווק שותפים

הרבה אנשים מתחילים להיכנס לתחום אבל נעצרים עוד לפני שיש להם סיכוי להצליח. אחת ההבנות החשובות הן כי שיווק שותפים למתחילים מחייב לעשות צעדים מעשיים. לא פעם ישנם כאלה שמתחילים, הם קוראים לעצמם משווקים, אך כשהדבר מגיע לפעולות מעשיות, הם לא עושים כלום אלא אומרים שזה לא מצליח.

באופן אבסורד אנשים מוכנים להשקיע בקורס, להשקיע זמן בלימוד, אבל כשמגיע החלק של הוצאת כספים או פעולות מעשיות, הם נעצרים. כלומר, נעשית השקעה אמתית בתהליך הלמידה ולא פעם אפילו הוצאה של כסף כדי לקבל את כל הידע. אבל ברגע שיש צורך לעבור שלב, הפחד, החשש, הדילמה, נכנסים לפעולה. כל אחד ואחת יכולים להיעצר בשלב שונה:

  • חלק לא בוחרים נישה להתמקד בה. הסיבות יכולות להיות שפע הנישות שגורם לבלבול, חלק מתמקדים במציאת מוצר ומתעכבים עד שהם מוצאים את האחד הנכון (ובינתיים מחליפים בין נישות) וחלק חוששים להתחיל כי הם לא יודעים אם הנישה תביא להם את התוצאה הרצויה.
  • חלק לא מכינים דף נחיתה. החשש מכתיבה “לא מספיק טובה” יכולה להיות מכשול בתחום שיווק שותפים למתחילים. אין לזלזל בכתיבה של דף זה אך הדרך הנכונה היא להתחיל לכתוב ולהתנסות. לפעמים הבעיה לא איך לכתוב אלא דווקא מכשול טכנולוגי ואי הבנה של המערכת ובמקרה זה מומלץ פשוט לבחור במערכות פשוטות למתחילים.
  • חלק לא יוצאים בקמפיין. הרבה אנשים רוצים ליצור תנועה אורגנית ומהר. חלק נעצרים כשיש להוציא כסף על קמפיין, בשל חוסר ידע או בשל חשש שהקמפיין לא יביא להם את התוצאות הרצויות (האמת היא שזו הסיבה העיקרית שאנשים לא מתקדמים, הם רוצים להיות בטוחים שירוויחו כסף).
  • חלק לא מנהלים רשימת תפוצה. חלק זה מצומצם יחסית כי רוב האנשים שכבר הצליחו ליצור קמפיין מצליח יבחרו להמשיך קדימה, לכתוב עוד אימיילים ולתחזק רשימה איכותית. אבל, גם כאן נדרשת השקעה ולעתים, קושי בכתיבה או חוסר זמן יכולים להוביל לכך שכל עבודת היסוד תלך לאיבוד.

הסוד להצלחה כבר בשנת 2018

יש לך אפשרות להצליח בתחום שיווק שותפים כבר בשנת 2018 ובטח מעניין אותך לדעת מהו הסוד הגדול ביותר לכך. האמת היא ששנה זו היא שנה של שינוי והסיבה לכך היא שהמודעות לתחום נמצאת בעלייה מתמדת. עכשיו יש לך אפשרות לשווק גם בשפה העברית ולא רק בשפה האנגלית (אם כי יש לך קהל גדול יותר באנגלית ויכול להיות שזו תהיה העדפה שלך) והיום יותר ויותר בעלי עסקים מבינים כי ישנו יתרון למשווקי השותפים.

אבל.. כדי להצליח כבר השנה, יהיה עלייך להתחיל בפעולות אמתיות. יהיה עלייך להתחיל מההתחלה ולא במקרה הכתבה הזו מכילה בכותרת את המילים “שיווק שותפים למתחילים”. הסוד הוא להעז ולעבור משלב הלמידה לשלב העשייה. יכולות להיות לך סיבות רבות לא להתקדם ואפילו לא להתחיל ובסופו של דבר אף אחד לא יכול להבטיח לך הצלחה. אני כן יכול להבטיח לך שני דברים:

  1. אם לא תתחיל לעסוק בתחום, בטוח שלא תגיע להצלחה.
  2. ללא התמדה לא תצליח בתחום. גם אם יהיה לך הפסד קטן בהתחלה המטרה היא להגיד להצלחה גדולה בהמשך.

קורס שיווק שותפים

עכשיו זה הזמן להתייחס אל קורס שיווק שותפים. ברור שלא כדאי לקפוץ למים בלי לדעת מה אתה עושה. באתר הזה ובאינטרנט בכלל ישנו המון ידע על התחום, אך אם חשוב לך לנצל את הזמן בצורה היעילה ביותר וכבר להתחיל לעבוד ולא רק ללמוד, ייתכן מאד שהקורס הוא הדרך הטובה ביותר עבורך ללמוד.

קורס שיווק שותפים ייתן לך יידע שמתבסס על ניסיון. אין מקום לתיאוריות ורעיונות כלליים אלא מקום ללמוד מניסיון של אחרים ולהבין מה עלייך לעשות. לאחר שתהיה לך מפת דרכים מדויקת וברור מה עלייך לעשות, לא יהיה מנוס אלא לצאת לדרך. אין צורה אחרת להרוויח בתחום אלא לעשות (כלומר, גם תוכנית הליווי הטובה ביותר לא תוכל לעשות במקומך את העבודה).

מה עלייך לעשות עכשיו

אם הגעת עד לכאן, חשוב לי לכתוב שאני מעריך את זה. ברור שההצלחה שלך חשובה לך. עכשיו, עלייך לבוא ולבדוק כמה ידע כבר יש לך. אם ברור לך מה עלייך לעשות, זה הזמן להתחיל, להגדיר את התקציב שעומד לרשותך לצורך קמפיין, להכין מגנט לידים, דף נחיתה ולצאת לדרך.

אם לא ברור לך מה עלייך לעשות, זה הזמן ליצור מפת דרכים ואם יש לך קושי ליצור את המפה וחסר לך עוד מידע על התחום, יש לך אפשרות להצטרף לקורס שמתבסס על הידע שצברתי לאורך העבודה שלי ואפשרות נוספת היא פשוט ללמוד מכל התוכן החינמי פה באתר.

 

לשאלות נוספות, תגובות וכל דבר שעולה לך לראש, זה הזמן לכתוב לי ?

פייסבוק
וואטסאפ
לינקדין
אימייל

הגיע הזמן ליישם את כל מה שלמדת?

הכנתי הדרכה בחינם שמראה צעד אחר צעד איך התחלתי מאפס לצאת מהלופ של שכר מינימום ולהשתמש באינטרנט כדי להתפרנס באינטרנט תוך כדי טיול בעולם