שיווק שותפים למתחילים – מרכיבי ההשקעה

אחת השאלות אשר עולה שוב ושוב היא כמה כסף צריך כדי להתחיל בתחום. שיווק שותפים למתחילים יכול להיראות מפחיד בהתחלה ובמיוחד לאלו שעוד אין להם ידע בנושא. המפגש הראשון עם התחום יכול להיות עם עדויות שונות, לרוב חיוביות ועם מנטורים שכבר הצליחו להרוויח ולא מעט.

המפגש הראשוני יכול להעלות את השאלה מאיפה להתחיל ושאלה חשובה לא פחות, מה צריך בשביל להתחיל. ישנם שני מרכיבים להשקעה, האחד הוא הזמן שלך והשני הוא כסף ועל שניהם אפרט בכתבה.

מרכיב ראשון – ידע שדורש זמן

המרכיב הראשון הוא הידע. אם יש לך תכנון להתחיל את דרכך בתור אפיליאייט, יכול להיות שכבר בא לך לקפוץ למים, אבל עוד אין לך ידע מה בעצם צריך לעשות. אז זה המרכיב הראשון, ידע. לפני קניית קורס (יקר או זול) ההמלצה שלי היא להתחיל לקרוא פה את המאמרים השונים. מחכות לך באתר שפע של הדרכות על שיווק שותפים למתחילים וזו דרך מעולה להבין קצת יותר מה מחכה לך.

איסוף הידע והלימוד יכול להיות בשלב הראשון חינמי לחלוטין, אך מן הסתם יידרש לך זמן לצורך כך. אין פה קיצורי דרך ואפילו קורס מסודר ידרוש ממך השקעה של זמן. ההחלטה כמה זמן תלויה בך. ישנם משווקים שמבינים את הרעיון ובוחרים לצאת לדרך כבר אחרי כמה ימים וישנם משווקים שבודקים ולומדים את התחום במשך חודשים לפני שהם יוצאים לדרך עם השיווק הראשוני שלהם.

מרכיב שני – כסף שנדרש עבור שיווק שותפים למתחילים

המרכיב השני שאליו יש להתייחס הוא הכסף וכל משווק ישקיע בתחום, גם משווק שנמצא כבר כמה שנים בתחום שיווק שותפים. למה? כיוון שישנם מרכיבים שונים שיכולים לעלות כסף והשקעה בעסק, מכל סוג שהוא, תדרוש גם השקעה כספית. כדי להבין זאת יותר לעומק, הנה המרכיבים השונים שיכולים לעלות לך כסף:

  • לימוד – כמעט כל משווק לומד בשלב זה או אחר ממישהו מקצועי. לא תמיד זה יהיה בתחילת הדרך, אבל כדאי להביא בחשבון את הקורסים השונים שייתכן שתהיה לך כוונה להצטרף אליהם ובתשלום.
  • פרסום ממומן – אחד הכלים העוצמתיים ביותר שמובילים להצלחה הוא פרסום נכון. אפשר לבצע פרסום אורגני, חינמי (ויש על כך כתבות באתר), אבל בסופו של דבר אפשר לראות כי רוב המשווקים משקיעים כספים בפרסום ממומן וכשהפעילות שלהם נכונה הם ממריאים למעלה.
  • תרגומים ועריכות – יצירת מערכות יחסים היא הבסיס להצלחה בתחום. הקשר עם הקהל מתבצע דרך תוכן, כולל: יצירת מתנה חינמית, שליחת אי-מיילים, פוסטים ועוד. ישנם משווקים אשר מבצעים את כל אלו בעצמם, אך ישנם משווקים אשר בוחרים להשתמש בפרילנסרים בתשלום עבור ביצוע העבודה.

שיווק שותפים למתחילים בלי כסף וזמן

בשנים האחרונות אפשר לראות פרסומות שונות והצעות ל”עבודה בלי עבודה”. פרסומים של משווקים (מכל מיני תחומים) יושבים על חוף הים עם הלפטופ והצהרה שהם עשו המון כסף. כל הפרסומים הללו יכולים להיות מפתים מאד אך גם מבלבלים ובשורה התחתונה, חשוב לי להגיד לך שאי אפשר לקיים עסק ללא השקעה של כסף או זמן או שניהם.

אם חשוב לך לדעת עוד פרטים על שיווק שותפים למתחילים ולבנות את העסק שלך בצורה נכונה, הטוב ביותר הוא להתחיל מההדרכות באתר, להתכונן, לבחון שאכן יש לך אפשרות להשקיע בעסק (אין צורך במיליונים ולעתים אפשר לעשות זאת ללא השקעה כספית אבל אז יש צורך ביותר זמן השקעה).

אהבת? יש לך שאלה? הארה? זה הזמן שלך להשאיר לי תגובה למטה ?

פייסבוק
וואטסאפ
לינקדין
אימייל

הגיע הזמן ליישם את כל מה שלמדת?

הכנתי הדרכה בחינם שמראה צעד אחר צעד איך התחלתי מאפס לצאת מהלופ של שכר מינימום ולהשתמש באינטרנט כדי להתפרנס באינטרנט תוך כדי טיול בעולם