5 סיבות טובות להוסיף לעסק אפיליאייט מרקטינג

המטרה של האתר היא לחשוף אנשים לתחום של אפיליאייט מרקטינג, לתת להם הצצה ולהראות להם כיצד אפשר להצליח בתחום. הפעם, אני רוצה לכתוב “לצד השני”. זה שיש לו עסק, מוצר, פיזי או דיגיטלי ורוצה להגדיל את העסק שלו.

למרות שהאתר מתרכז במשווקים, ההבנה של מה קורה לעסק כאשר הוא בוחר להכניס תוכנית שותפים, יכולה להאיר על התחום. כמובן, אם הגעת לכאן בתור בעל עסק ויש לך מוצר, שירות ורצון להגדיל את הקהל, הנה הסיבות שלך להוסיף מערכת אפיליאייט לעסק שלך:

סיבה ראשונה – הגדלת מכירות

הסיבה הזו פשוטה מאד. אם יש לך צורך בעוד לקוחות (רוב העסקים ישמחו לכך), אז אין כל סיבה שלא להיעזר בעוד אנשים שיביאו אותם אלייך. הכלל בשיווק שותפים הוא פשוט מאד, תשלום בעבור תוצאות. לכן, אין לך כל סיכון, עלייך לקבוע מה ברצונך לשווק לקהל הרחב וכמה כסף (עמלה) תשולם בעבור כל לקוח שיקנה ממך. כמובן, העמלה צריכה להיות הוגנת כדי שמשווקים ירצו לשווק אותך והמוצר חייב להיות איכותי.

אם בעסק שלך ישנם מוצרים בעלי רווחים גבוהים, מוצרים אשר אפשר לשנע אותם בקלות ובוודאי אם יש לך מוצר דיגיטלי כמו קורס, ספר ומדריך, זו דרך נפלאה בשבילך להגדיל את המכירות. אם עוד לא יצרת מוצר מהידע שלך, ייתכן שכיוון זה יהיה נכון עבורך ויצליח להגדיל את המחזור שלך וכל זאת בעלויות מינימליות (בהשוואה לפעולות רבות אחרות).

סיבה שנייה – “העסקת” משווקים ללא העסקה

כל עסק צריך לחשוב היטב לפני שהוא מעסיק אנשים. העסקת עובד היא עניין מורכב המחייב לא רק מבחינה כלכלית אלא גם בעל השלכות חוקיות. ברגע שהעבודה מתבצעת בעזרת משווקים, ההוצאות שלך הן בתמורה להכנסות ויותר מכך, כל שעלייך לעשות הוא לשלם את חשבונית העסקה ואין כל צורך לנהל קשר של עובד-מעביד.

מבחינתך, בחירה של אפיליאייט מרקטינג דורשת מחשבה על העסק שלך ועליו בלבד. יש לך אפשרות שלעסק שלך יהיו אנשי שיווק אשר ישמחו מאד לקדם את המוצרים והשירותים ולהיות מתוגמלים על ההצלחה בלבד.

חשוב לציין כי לא מדובר בעובדים של ממש, לא תהיה לך אפשרות להגיד למשווקים מה בדיוק לעשות (ישנה אפשרות להגביל פרסומים). כמו כן, עלייך לדאוג לשירות ומוצר ברמה גבוהה כדי שהשיווק יצליח לטווח הארוך וכן התגמול חייב להיות הוגן על מנת לאפשר למשווקים להצליח (כלומר, עלייך לדאוג למודל שיהיה רווחי עבור שני הצדדים והדבר תלוי רק בך).

סיבה שלישית – זה הרבה יותר קל ממה שנדמה לך

אחת הסיבות לכך שבעלי עסקים שונים חוששים מהתחום ולא מנסים אפילו לשלב מערכת של שיווק שותפים היא סיבה טכנית. מעבר לחוסר ההבנה בתחום מבחינת הדרך בה עובדים המשווקים, רבים רוצים חוששים שהם לא יוכלו לשלב מערכת מורכבת כמו זו בתוך העסק שלהם.

למעשה, שילוב מערכות זו פעולה פשוטה מאד ובהתאם לסוג העסק אפשר לקבוע מהי המערכת המתאימה. עבור עסקים שהמהות שלהם היא מכירת מוצרים רבים ושכבר יש להם אתר מורכב, מתכנת יוכל לשלב את המערכת המתאימה לאופי של העסק. עבור עסקים שאין להם אתר או שהם משווקים מוצרים דיגיטליים, המשימה פשוטה יותר מאי פעם.

כל שעלייך לעשות בתור בעל עסק הוא לפנות אל אתר קיים המחבר בין משווקים לבין בעלי עסקים ולפעול דרכו. את ההדרכה המלאה והקצרה, אפשר למצוא באתר ומדובר בפעולה פשוטה של דקות ספורות שאחריה העסק שלך יוכל לגדול ולצמוח בעזרת משווקים.

סיבה רביעית – אפיליאייט מרקטינג זה ה-דבר

כן, אם העסק שלך צריך להיות “בעניינים” עלייך להכיר את האופציות הדיגיטליות שעומדות לפנייך. אם ברור לך שהתחרות נמצאת מעבר לפינה, עלייך לדעת מה יביא אלייך לקוחות ולהתחיל לפעול למען העסק שלך. אפיליאייט מרקטינג הופך להיות נפוץ יותר ויותר, בעולם, אך גם בישראל.

ברור לך שכאשר העסק שלך לא “הולך עם הקדמה” הוא עלול ללכת אחורה. אין כל סיבה לתת למתחרים שלך להגיע ללקוחות רבים ולהישאר מאחור. זה הזמן שלך לבדוק את המערכות הפשוטות להפעלה ולהתחיל לבחון את התחום ובעיקר, לגדול.

במקום לתת לבעלי עסקים אחרים לצמוח ולמצוא משווקים שישמחו לעבוד איתם ולתהות מדוע הם מקבלים חשיפה רבה, כל שעלייך לעשות הוא להתחיל לברר מהי הדרך הנכונה עבורך לגדול.

סיבה חמישית – ייתכן ותגדל למקומות חדשים שלא חשבת עליהם

אחד הדברים המעניינים שקרו תודות לגדילת התחום של אפיליאייט מרקטינג הוא הגדילה של העסקים. בעלי עסקים רבים החלו לחשוב מה הם יכולים לעשות, איזה שירות נוסף הם יכולים לתת ואיך ליצור “מוצר” בזכות הידע שלהם.

חשיבה זו מרחיבה אופקים ומגדילה עסקים. למעשה, זו הזדמנות בשבילך לחשוב לאן העסק שלך יכול להתקדם וייתכן מאד שהגדילה תגיע ממקום לא צפוי ותניב לך הכנסה נוספת בהשקעה מינימלית.

לסיכום,

שילוב של אפיליאייט מרקטינג בעסק שלך יכול להוביל אותך קדימה. אם עוד אין לך הבנה על התחום, קריאת תכנים תסייע לך ואם אין לך מושג מאיפה להתחיל מבחינת המערכות ומציאת המשווקים, גם במקרה זה יש לך כלים שעומדים לרשותך ואתרים שיסייעו לך.

אם הגעת לכתבה זו ואין לך עסק אלא יש לך עניין לפתוח אחד ולהיות שותף לשיווק, הגעת בדיוק למקום הנכון להתחיל ללמוד ולהתקדם.

 

אהבת? נשארו לך שאלות? רעיונות? זה הזמן שלך להגיב ?

פייסבוק
וואטסאפ
לינקדין
אימייל

הגיע הזמן ליישם את כל מה שלמדת?

הכנתי הדרכה בחינם שמראה צעד אחר צעד איך התחלתי מאפס לצאת מהלופ של שכר מינימום ולהשתמש באינטרנט כדי להתפרנס באינטרנט תוך כדי טיול בעולם