7 סימנים לכך שתחום שיווק שותפים הוא בדיוק בשבילך

שיווק שותפים או אפיליאייט מרקטינג, הוא תחום אשר קשור בעבודה מהבית או מכל מקום אחר שיש בו חיבור אינטרנטי. אם כבר יצא לך לשמוע על התחום ועלו לך לא מעט ספקות ואין לך מושג אם זה מתאים לך או לא, הכתבה הבאה היא במיוחד עבורך. באתר מחכות לך שלל הדרכות אך אם בא לך לדעת לפני הכול אם זה בשבילך או לא, הנה 7 סימנים לכך שזה בדיוק בשבילך.

ברור לך שאפשר להתפרנס מעבודה ברשת

העולם השתנה ללא היכר בשני העשורים האחרונים ואם ברור לך כי השינוי הזה יכול לאפשר לך להתפרנס כמו שצריך מהאינטרנט, ככל הנראה הכיוון כבר ברור לך. הרעיון של שיווק שותפים אומר שיהיה עלייך לשווק באינטרנט ולצורך כך אין זה משנה אם מתחשק לך לעבוד מהבית או לעבוד תוך כדי חופשה בחו”ל.
אם ברור לך שהיום אפשר להתפרנס גם בלי לצאת מהבית ובלי לעבוד בצורה מסודרת עם בוס מעל הראש, ככל הנראה שהגיע הזמן שלך לקרוא יותר ולהתחיל להיכנס אל התחום שאני באופן אישי מוצא אותו פשוט מרתק.

מבחינתך, הגיע הזמן לקחת אחריות על הפרנסה שלך

אנשים אשר מצליחים בתחום שיווק שותפים הם אנשים אשר לוקחים אחריות על הפרנסה שלהם. בלי תירוצים, בלי להיות תלויים בגורמים חיצוניים, הם מאמינים בעצמם, לומדים, מתנסים, לעתים גם נופלים אך כשהם מתמידים הם מצליחים.
אם החלטת שהגיע הזמן שלך לקחת אחריות על הפרנסה שלך ולא לתלות אותה בבוס שלך ובהסכמה שלו (או שלה) להעלות לך את המשכורת, זה הזמן להתקדם. חשוב לציין, עוד לא הגיע הזמן להתפטר, אבל היי, זה בהחלט הכיוון הנכון.

חשוב לך לבנות עסק תוך ראיית הטווח הארוך

נראה לך ששיווק שותפים הוא עסק שמוקם בין יום? אם כן, אין לך מה לעשות כאן. אם יש לך את הנכונות לפתוח עסק אשר יעבוד גם בטווח הארוך, בעוד מספר חודשים ועוד מספר שנים, זה יכול להיות התחום המתאים עבורך.
עסק של שיווק שותפים יחייב אותך להתנסויות וכפי שכתבתי, לא מומלץ להתפטר מהעבודה (לפחות לא בזמן הקרוב), אך בהחלט זה הזמן להתחיל ללמוד יותר, לתכנן את העסק שלך ולהתחיל לפעול.

שיווק מרגש אותך

אפיליאייט מרקטינג הוא עסק של שיווק. אם לא נראה לך לשווק מוצרים, להמליץ, לפתח מערכת יחסים עם אנשים זרים לחלוטין (לא צריך להיפגש פנים אל פנים אלא לתת מעצמך דרך מתן טיפים, המלצות ועוד), אז כנראה שהתחום הזה לא בשבילך.
באופן שאולי יפתיע אותך, במקרה של שיווק שותפים, חשוב מאד שתהיה לך התרגשות, רצון עד ונכונות למכור. אין צורך לצאת עכשיו לרחוב ולצעוק “קנו ממני” (בדיוק הפוך) אך אם שיווק מרגש אותך, זה סימן מעולה שהגעת בדיוק אל המקום הנכון להתחיל ללמוד על כל הנושא של שיווק השותפים.

יש לך נכונות ללמוד על שיווק שותפים

יכול להיות שהגעת אל הכתבה הזו לאחר שכבר קראת לא מעט על התחום ואז לא בטוח שיעניין אותך ללמוד עוד אלא פשוט לקפוץ למים, אך אם אין לך מושג עדיין מה זה שיווק שותפים או שיווק באינטרנט וממש מתחשק לך ללמוד מה זה, הגיע הזמן שלך להתחיל.
שיווק השותפים הוא עסק וכמו בכל עסק, מומלץ תחילה ללמוד את הבסיס, לקרוא (פה באתר מחכות לך מלא הדרכות חינמיות לחלוטין) ולזכור כי יהיה עלייך ללמוד תוך כדי עשייה ולבחון את צעדייך ולשפר את הפעולות שלך. אם מה שכתבתי מרגש אותך, זה הזמן שלך לצאת לדרך, ללמוד ואף להתנסות בשיווק.

ברור לך כי נחוצה השקעה לקבלת תוצאות

אם אין לך זמן להשקיע, יהיה עלייך להשקיע כסף ואם אין לך כסף, יהיה עלייך להשקיע זמן. הצלחה בעסק מחייבת השקעה ורצוי שיהיה לך זמן פנוי (אם ויתור על תכנית טלוויזיה נראה לך קשה מדי, עדיף לך לחפש דרך אחרת לעשות כסף) וכן שיהיה לך סכום כסף לצורך פרסום, שיווק וכל מיני דברים קטנים.
לא מדובר בסכומים גדולים ואני מכיר אנשים שמצליחים מאד בתחום כשהם השקיעו מעט מאד כסף ואת זמנם והצליחו יפה מאד. אם ברור לך שיהיה עלייך לתת לפני שתהיה לך אפשרות לקטוף את הפירות, אז פיצחת את כל הנושא.

כבר נרשמת לקבלת המדריך החינמי שניתן באתר

באתר מחכה לך מדריך חינמי מלמד אותך איך להפוך תשוקה להכנסה, ליצור את הלייפסטייל שמגיע לך ולצאת לחופש אמתי. אם כבר נרשמת לקבלת המדריך, בטח כבר מדגדג לך למצוא את המוצר הנכון לך ולהתחיל לשווק אותו.
אם עוד לא נרשמת, לא נורא, כל שעלייך לעשות הוא ללחוץ כאן ולמלא את פרטייך. המדריך חינמי, כך שאם יש לך חשד גם לגביי זה, כנראה שהגעת אל התחום הלא נכון. אם זה מרגש אותך, אז זה הזמן להתחיל להיכנס לאחד העסקים שבעיניי הוא המעניין ביותר.
אהבת? יש לך שאלות על שיווק שותפים? זה הזמן שלך להגיב כאן למטה ?

פייסבוק
וואטסאפ
לינקדין
אימייל

הגיע הזמן ליישם את כל מה שלמדת?

הכנתי הדרכה בחינם שמראה צעד אחר צעד איך התחלתי מאפס לצאת מהלופ של שכר מינימום ולהשתמש באינטרנט כדי להתפרנס באינטרנט תוך כדי טיול בעולם