7 סימנים לכך שתחום שיווק שותפים הוא לא בשבילך

 

כבר יצא לך לשמוע מילים כמו: שיווק שותפים, אפיליאייט, עבודה מהבית, עבודה של 4 שעות בשבוע ונראה לך שהחלטת שהנה, הגיע הזמן שלך להמריא קדימה, אבל משהו עוצר אותך? יש לך שאלות אם בכלל אפשר להרוויח מזה כסף, אם זה שווה את המאמץ ויש לך פחד מכל מה שנקרא פירמידה? רגע לפני שאשלח אותך לקרוא ולצפות בהדרכות המושקעות שנמצאות פה באתר, כתבתי במיוחד עבורך את 7 הסימנים שמצביעים על כך ששיווק שותפים זה בכלל לא בשבילך.

שיווק שותפים - מדוע הוא לא בשבילך

בא לך להרוויח מהר

 

אחד הדברים המצחיקים בשיווק שותפים ובכלל בפתיחת עסק הוא שיש עקומת הצלחה. בתחילה העלייה איטית, אך לפתע משהו קורה והדברים מתחילים לזוז. מתי זה יקרה לך? אי אפשר לדעת, אבל אם המחשבה שלך היא להתחיל היום לשווק ולהרוויח כבר מחר (או בעוד שלושה ימים) המון כסף, זה לא התחום עבורך.

שיווק שותפים יכול לפתוח עבורך הזדמנויות נפלאות ורווחים, אך בתחילת הדרך יהיה עלייך ללמוד, להשקיע בתהליך שיווק נכון ואז, אם תהיה לך הסבלנות להתמיד, ייתכן מאד שזה יקרה. אני עוד לא הכרתי אנשים שהתעשרו בין לילה ואני מציע לך להביא בחשבון כי כמו בכל עסק, גם פה זה לוקח זמן (אגב, יכול להיות שכל מה שנדרש לך הוא חודש, אבל אי אפשר להבטיח זאת).

אין לך כסף או זמן להשקיע בלימוד

רגע לפני הכסף הגדול (או הקטן) והשגת הרווחים, יהיה עלייך ללמוד מעט על שיווק ומה זה בכלל שיווק שותפים. בנוסף, התוצאות הטובות ביותר באות לידי ביטוי כאשר מושקע כסף. כמה כסף? זה תלוי בך. לא מדובר על מיליונים ואפילו לא על עשרות אלפים, אך אם אין לך אפשרות לתקציב של כמה מאות שקלים בחודש כדי להשקיע בקידום של העסק שלך, ההצעה שלי היא להשקיע בלמידה, במקביל לחיסכון כספי וכשיהיה לך מינימום של כסף להשקיע, להיכנס אל התחום.

לגביי זמן, אם אין לך זמן ללמוד, ההצעה שלי לא להתאמץ אפילו. ללא למידה, השקעה בבחירת מוצר לשיווק, הכנת משפך שיווקי ומעקב מה עשית, כל זה יהיה לשווא. אם עכשיו אין לך זמן, גם לא ללמוד על התחום, לקרוא ולראות את ההדרכות באתר, ההצעה שלי היא לחכות שיהיה לך כמה שעות פנויות לעשות זאת ואז להתחיל.

לדעתך כל מה שנמכר באינטרנט זו רמאות

בוא נשים את הדברים על השולחן, יש לא מעט רמאים בעולם והם נמצאים בכל מקום. עם זאת, הם מהווים את המיעוט ולא את הרוב, אך אם הדעה שלך היא שכל מה שנמכר דרך האינטרנט הוא רמאות ובטח עובדים על אנשים, אקצר עבורך את העבודה ואגיד לך כי שיווק שותפים הוא פשוט לא עבורך.

שוב, זה לא שאי אפשר לראות אנשים אשר מבטיחים הבטחות ולא עומדים בהן, אבל הרוב לא כך. דרך האינטרנט נמכרים שלל מוצרים, פיזיים ודיגיטליים ואנשים רבים עובדים בתחום השותפים במשרה בלעדית וזוכים לתגובות חיוביות מלקוחותיהם.

לא בא לך לעבוד, בכלל

יכול להיות שנחשפת לרעיון של 4 שעות עבודה בשבוע של טימותי פריס והגעת למסקנה שפשוט לא בא לך לעבוד, בכלל. אנשים מגיעים אל שיווק שותפים מכל מיני נקודות בחייהם, חלק רוצים לבלות יותר זמן עם המשפחה, חלק חשים שהם לא מגשימים את עצמם כשכירים וחלק מבינים כי אין זה משנה כמה הם יעבדו קשה בעבודה הנוכחית שלהם, הם עדיין לא ישיגו את התוצאות הכלכליות הדרושות להם.

המשותף לכל האנשים המצליחים הוא הנכונות לעבוד ובמיוחד בהתחלה. אם הכוונה שלך היא להתפטר מחר, לעבוד כל יום בין חצי שעה לשעה (ואולי לדלג על עבודה בחלק מהימים), אחסוך לך את עוגמת הנפש ואציע לך בחום שלא להיכנס לתחום. לעומת זאת, אם ברור לך שעלייך להשקיע ובמיוחד בהתחלה, ייתכן מאד שהגעת אל המקום הנכון.

אין לך תשוקה לתחום השיווק

אם שיווק רחוק ממך כמרחק שנות אור אז גם שיווק שותפים רחוק ממך. בתחום עוסקים אנשים אשר אוהבים את הרעיון של למכור, של יצירת מערכות יחסים עם אנשים חדשים והם מתרגשים מהאפשרויות של שיווק באינטרנט.

אם אין לך תשוקה וכל הסיבה שלך להיכנס אל התחום היא “לעשות מלא כסף” מהבית, בלי לעבוד, בלי ללמוד ובלי להתאמץ, זו סיבה מספיק טובה לחפש תחום אחר לעסוק בו. לעומת זאת אם המילים שיווק ולימוד מרגשות אותך, הגעת למקום הנכון להתחיל להתפתח בו.

אין לך משמעת

כדי לעבוד כאפיליאייט יהיה עלייך לפעול כעסק עצמאי, מה שאומר שלמשמעת יש חשיבות רבה בהצלחה שלך. אם ברור לך שעד שהבוס שלך לא אומר לך לזוז כבר, אז שום דבר לא קורה, הדבר כנראה לא יהיה שונה במקרה של עצמאות ואף להפך. אם אין לך משמעת עצמית, נכונות לקום בבוקר כדי להתחיל משהו חדש ואם נדמה לך שכל העולם אשם בכך שהגעת לאן שהגעת, זה לא המקום בשבילך.

שיווק שותפים מתאים לאנשים אשר מוכנים לזוז, להיות במקום אחר ונרגשים לעבוד. אם ההתרגשות ממלאת אותך ובא לך לקום ולהתחיל ללמוד, לעשות ולהתנסות, זה בהחלט יכול להיות התחום הנכון עבורך.

אין לך מושג מה זה שיווק שותפים

אם אין לך מושג מה זה אפיליאייט, זה הזמן להתחיל ללמוד קצת יותר על התחום ואף להתחיל מההדרכה “מה זה שיווק שותפים” שפתוחה חינם באתר. אם כרגע אין לך מושג מה זה התחום הזה ואיך עושים בו כסף זה סימן שעלייך לעשות שיעורי בית וללמוד כאשר גם פה באתר מחכה לך המון מידע ואף מדריך חינמי.

זה שאין לך ידע היום, לא אומר שלא יהיה לך ידע מחר וכל שעלייך לעשות הוא להתחיל ללמוד, להתבשל, לשאול שאלות, להצטרף אל קבוצת הפייסבוק ואז להתחיל לבנות לעצמך עסק משלך.

אהבת? נשארו לך שאלות? זה הזמן שלך להגיב כאן למטה ?

 

פייסבוק
וואטסאפ
לינקדין
אימייל

הגיע הזמן ליישם את כל מה שלמדת?

הכנתי הדרכה בחינם שמראה צעד אחר צעד איך התחלתי מאפס לצאת מהלופ של שכר מינימום ולהשתמש באינטרנט כדי להתפרנס באינטרנט תוך כדי טיול בעולם